Tehtud tööd

Pakume terviklahendusi idee väljatöötamisest tootmise, paigalduse ja järelhoolduseni. Meie toodete ampluaa on lai – toodame erinevaid valguskaste ja -tähti, reklaamtorne, freesitud logosid, kilereklaame, majajuhte, viitasid, autokleebiseid, aga ka erilahendusi messidele, muuseumidele ja erinevatele üritustele.

Iga projekt valmib rätseplahendusena koostöös kliendiga, võttes arvesse projekti eesmärki ja erisusi. Alustame tööd planeerimisest, kus selgitame välja projekti eesmärgid ja erisoovid. Töötame välja lahendusele sobiva disaini ning visandame kavandid vastavalt planeerimise faasis esitatud soovidele ja disainitiimi nägemusele.

Valime koos välja projektile sobivad materjalid ja loome projekti täpse ehitusjoonise pärast lõpliku disainilahenduse kinnitamist. Täpne mudel ja ehitusjoonis on vajalik, et teha enne tootmisprotsessi kindlaks planeeritud konstruktsiooni stabiilsus ja töökindlus.

Seejärel alustame reklaamlahenduse tootmist ning teostame tehtud tööle ka kvaliteedikontrolli pärast igat ehitusfaasi, et veenduda selle töökindluses ja efektiivsuses. Pärast kvaliteedikontrolli alustame paigaldusega, kus kasutame usaldusväärseid paigaldusspetsialiste, kes suudavad paigaldada valgusreklaame nii kõrgetele fassaadidele kui ka katustele. Selleks, et valminud projekt oleks töökindel ja säiliks efektiivsena ka tulevikus, teostame oma töödele ka järelhooldust.